Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 11:58

ДЮСШ №4

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 43
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

спортивне орієнтування

        Делегація України у складі 32 учасників прийняла участь  у Чемпіонаті Європи серед дорослих, юніорів та ветеранів зі спортивного орієнтування (рогейн).                    
        Змагання відбулися у м.  Аралар (Іспанія) з   25  по   28 серпня 2016 р. в змаганнях взяли участь   465  спортсменів  з  18 країн.

       Від ДЮСШ №4 виступили два спортсмена які стали бронзовими призерами зайняли ІІІ місце:

                 Колчанов Олександр – 1998 - ЧНУ

                 Лазар Валентин – 1997 – ЧНУ

 

 

Разом з ними виступив їх тренер Кьоніг Лев Ісидорович (по ветеранам) і посів І місце.

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ДЮСШ №4 ПРИСВЯЧЕНА ОЛІМПІЙСЬКОМУ ТИЖНЮ 

06.09.2015р. на території Чернівецького музею архітектури і побути відбулась відкрита першість ДЮСШ №4 присвячена Олімпійському тижню, в змаганнях прийняло участь 60 учасників. окрім змагань які пройшли на високому рівні, діти спілкувалися з видатними спортсменами. адміністрація музею запропонувала безкошовну екскурсію для учасників змагань, на якій всі бажаючі могли ознайомитися з історією буковини 17-18 століття. 

 

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

З 26 по 29 березня 2015 року в м. Херсон пройшов Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. В чемпіонаті прийняло участь 20 команд, загальною кількістю 498 учасників.

ДЮСШ №4 представляло 6 спортсменів. В тяжкому протистоянні зайняли такі місця:

2 - 4 місця;

1 – 6 місце;

1 -  7 місце;

3 – 8 місць; 

 

08.03.2015р. в с.Глибочок, Сторожинецького району, 4 рік поспіль відбулась відкрита першість ДЮСШ №4 зі спортивного орієнтування присвячена "МІЖНАРОДНОМУ ЖІНОЧОМУ ДНЮ 8 БЕРЕЗНЯ". в змаганнях прийняло участь 21 команда, загальною чисельністю 116 осіб, серед яких:79 чоловіків та 37 жінок, з них: 6 - МС, 9 - КМС, 23 - І розряд, 6 - ІІ розряду, 4 - ІІІ розряду, 26 - юнацьких розрядів. переможці були нагороджені медалями, а призери дипломами відповідних категорій

наші досянгнення в усіх вікових групах: 

Командні результати:

Шелепюк Наталія - Сандул Дмитро - ІІ місце; 

Поповецька Марина - Колчанов Олександр - ІІІ місце; 

Сухарська Сюзанна - Грешнов Олександр - ІІ місце; 

Лучич Евеліна - Лучич Максим - І місце; 

Колчанова Тетяна - Лотковський Давід - І місце; 

Радик Карина - Олейніков Сергій - ІІІ місце

особисті результати: 

Колчанов Олександр - ІІ місце; 

Грешнов Олександр - ІІ місце; 

Лучич Максим - І місце; 

Батюк Максим - І місце; 

Грицак Олексій - ІІІ місце; 

Грицак Роман - ІІ місце; 

Гузик Іван - ІІІ місце; 

Шелепюк Наталія - ІІ місце; 

Поповецька Марина - І місце; 

Сухарська Сюзанна - ІІ місце; 

Колчанова Тетяна - ІІ місце; 

Лучич Евеліна - ІІІ місце

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2017
    Безкоштовний хостинг uCoz